in

Mutlu Et Kasap Izgara

İstanbul – Levent’te bulunan Mutlu Et, kasap ile steakhouse kültürünü birleştiren yerlerden birisi. Reyondan istediğiniz eti seçiyorsunuz ve sizin için pişirilip servis ediliyor. Özellikle öğle saatlerinde iş merkezlerinin tam ortasında olmasından ötürü oldukça kalabalık olan mekan, diğer saatlerde sakin ve ferah oluyor. Konum olarak da ulaşımı rahat olduğu için gidilip etlerin tadına bakılabilir.

Sunum olarak etlerin ahşap ile servis ediliyor olması beğeni kazanıyor. Ek olarak salata ve tatlı olarak da havuç dilim baklava yiyebiliyorsunuz. Baklava güzel fakat salata malzemeleri çoğu yerde olduğu gibi kokusuz. (Doğal, az önce koparılmış domates kokusunu özlüyoruz)

Fiyat olarak da İstanbul ortalamasının üstünde değil. Kaşarlı köfteyi ve kaşarlı sucuğu denemenizi tavsiye ediyorum. Diğer etler ortalama kasaptan alıp evinizde pişirebileceğiniz lezzetteler.

Vaktinde Ye Notu
  • 8/10
    Lezzet - 8/10
  • 8.3/10
    Fiyat - 8.3/10
  • 8.5/10
    Ambiyans - 8.5/10
8.3/10

Özet

Kesinlikle gidip görün diyemem fakat Kanyon’a kadar gelmişseniz ve acıktıysanız denemenizde fayda var. Biraz daha yüksek puan hak etmesi için ince dokunuşlar yapması kesinlikle gerekiyor.

Yazı hakkındaki düşünceniz nedir?

Yorum

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0

Kurban Bayramı için Dikkat Edilmesi Gereken 7 Nokta

Kelle paça çorbası

Kış Beslenmesi – Hastalıklardan Korunmak İçin 5 Öneri