in

Hopdaddy Burger – Yeniköy

Yeniköy’de ufak ve sevimli bir mekan olan Hopdaddy Burger‘i ziyaret ettik. Oldukça zengin bir menüye sahip olan mekanın çalışanları oldukça ilgili ve güler yüzlü idi. Servis oldukça başarılı ve hızı da gayet iyiydi. Klasik olan “Hopdaddy Burger” in 130 gramlığını deneme fırsatını bulduk. Hamburger köftesine ek olarak içerisinde dana pastırma, cheddar peyniri, kıvırcık marul, turşu ve crispy soğan bulunuyordu. Hamburgere oldukça yakışan tüm ürünler kaliteli malzemeler kullanılarak, yanında kızarmış patates ve özel bir sos ile servis ediliyor. Yanında gelen ekstra sosların da tamamı kaliteli. İçecek olarak sadece meşrubat değil, alkolün de bulunması oldukça güzel. Biranın yanına güzel bir bira yakışır çünkü.

Fiyat olarak biraz lüks tabi. Yeniköy’de olması ve ortalama bir burger evinden üst düzeyde (hatta baya üst) hizmet vermesi ise fiyatın artmasındaki etkenlerden. Ziyaretimizde 10 kişi yaklaşık 360TL hesap ödeyerek ayrıldık. Abartılı değil bizce. Yeniköy’e giden herkesin kesinlikle Hopdaddy Burger‘ı ziyaret etmesini tavsiye ediyoruz. Hatta özellikle de gitmelisiniz 🙂

Fiyatları değişebilir fakat hamburger çeşitliliğini görmeniz açısından listeyi paylaşmakta bir sakınca görmüyorum. Bu arada diğer mekan önerilerimiz için “Şehir Rehberi” sayfamızı kesinlikle takip etmelisiniz.

Hopdaddy Burger Fiyat

Vaktinde Ye Notu
  • 9/10
    Lezzet - 9/10
  • 8/10
    Fiyat - 8/10
  • 9/10
    Ambiyans - 9/10
8.7/10

Özet

Geçerken uğranmalı, geçilmiyorsa geçilmeli, bilinmiyorsa öğrenmeli. Başka bir değerlendirme özeti kabul edemeyiz 🙂

Yazı hakkındaki düşünceniz nedir?

Yorum

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 Comments

Loading…

0
Ramazanda beslenme

Ramazanda Beslenme

Bodrum Mantı & Cafe