in

Bodrum Mantı & Cafe

Muazzam lezzeti, kaliteli ve özenli sunumu ile kısa sürede vazgeçilmez olan Bodrum Mantı & Cafe, Arnavutköy’de hizmete açıldıktan sonra hızla yayılarak Bağdat Caddesi, Bodrum-Göltürkbükü, Yeşilköy, Fenerbahçe ve Ulus’da şubesini açtı.

Bodrum Mantı & Cafe, hem sunum hem de lezzet olarak oldukça kaliteli bir mekan. Sunulan tüm ürünler oldukça kaliteli ve ısrarla, tekrar tekrar gidilebilecek nadir mekanlardan biri haline gelebilmeyi başarmışlar. Mantının yanında oldukça çeşitli menüsü ve kahvaltısı ile de dikkat çekmiş durumda.

Mantıdaki lezzeti menüsündeki tüm yemeklere taşıyan Bodrum Mantı & Cafe‘nin Arnavutköy ve Fenerbahçe şubeleri 24 saat hizmet veriyor. Her saatte lezzetli mantı yemek isterseniz mutlaka uğramalısınız.

Bodrum Mantı & Cafe

Ziyaretimizde menüde bulunan “Çıtır Bihter” ve “İskender Çökertme” şimdiye kadar yediklerimizin arasında en iyisi diyebiliriz. Standart mantının dışına çıkarak, hamur işi yemenin ağırlığından çıtırlığı ile kurtularak dışı çıtır içi yumuşacık bir lezzet elde eden Bodrum Mantı & Cafe, “Çıtır Bihter” ini porsiyonu 21TL’den satıyor. Mantı fiyatları da aynı fiyat. Biraz pahalı gibi görünse de verilen parayı sonuna kadar hak ediyor. “İskender Çökertme” ise ekibimizin ağzından tam olarak alıntı yapacak olursak “yediklerim arasında en iyi iskender”. Bu kadar lezzetli bir iskender yemeyi hayal etmemiştik itiraf edelim. Onun fiyatı ise 27TL. Yemeğin üstüne yediğimiz “Kızarmış Dondurma” ise oldukça başarılı.

Kesinlikle gidilmeli!

İnternet Sitesi : http://bodrummanti.com.tr/

Instagram Sayfası : https://www.instagram.com/bodrummanticafe/

Bodrum Mantı & Cafe Menü

Bodrum Mantı & Cafe Menü

Vaktinde Ye Notu
  • 10/10
    Lezzet - 10/10
  • 8.7/10
    Fiyat - 8.7/10
  • 9.5/10
    Ambiyans - 9.5/10
9.4/10

Özet

Geçse de geçilmese de kesinlikle gidilmesi gereken bir mekan. Hem mantısı hem de menüdeki diğer lezzetleri özenle hazırlanmış. 10 üzerinden 9.4 verdiğimize bakmayın. Biraz puan kırmak adettendir 🙂

Yazı hakkındaki düşünceniz nedir?

Yorum

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0

Hopdaddy Burger – Yeniköy

Ağustos Ayı Meyve ve Sebzeleri